Menu Zavrieť

Profil spoločnosti

Profil spoločnosti

Svoj prvý obchod sme otvorili v lete 1991 na Štúrovej ulici v Žiline, so zámerom ponúknuť ľuďom tak žiadané módne odevy. V krátkom čase si obchodík získal stálu klientelu a rastúci záujem zákazníkov nás prinútil rozšíriť ponuku tovaru i predajné priestory. V decembri nasledujúceho roku sme sa teda presťahovali priamo do „srdca“ mesta – na Mariánske námestie. Svoj nový domov sme našli v jednom zo zrekonštruovaných renesančných domov, kde sídlime dodnes. Na predajnej ploche 300 m2 tu ponúkame široký sortiment dámskej Classic konfekcie a voľnočasovej Sportswear módy. Nezostali sme však iba pri jednej predajni a na konci roka 2001 pribudli do našej „obchodnej“ rodiny dve nové prevádzky v Obchodnom centre Dubeň na ulici Vysokoškolákov v Žiline. V októbri 2010 sme sa rozšírili o ďalšiu predajňu v Shopping Center Aupark v Žiline. V predajni Tom Tailor ponúkame voľnočasovú pánsku a dámsku módu, ktorá je rozdelená do dvoch línií. Klasický štýl reprezentuje línia Tom Tailor Classic a mladú a trendovú líniu zase Tom Tailor Denim.

Čo ponúkame…

Všetkým, ktorí sa radi obliekajú pekne a hlavne kvalitne, či priamo vyhľadávajú značkové oblečenie, ponúkame široký sortiment klasického dámskeho a pánskeho zvrchného ošatenia, odevov pre voľný čas, jeansového oblečenia a kožených odevov. Tovar si môžete vybrať v pokojnej a príjemnej atmosfére, pričom vám ochotne poradí náš profesionálny tím zamestnancov. Pre skvalitnenie komfortu pri nakupovaní sme pre našich zákazníkov na predajniach zriadili oddychové kútiky pre dospelých aj deti. Tí starší si môžu čas spríjemniť pri káve, či nealku, tí najmladší pri maľovaní, či rôznych hrách v detskom kútiku.

O stránke…

Všetko podstatné o našej firme nájdete na tejto webovej stránke, ktorú pravidelne aktualizujeme. Jej návštevníkom ponúkame sezónne aktuálny prehľad ponúkaného maloobchodného tovaru spolu s odkazmi na stránky jednotlivých značiek z našej ponuky.

Na záver…

Uplynulé roky našej činnosti nám ukázali, že o kvalitný módny tovar je stále veľký záujem. Našim cieľom je nielen si zákazníka získať, ale predovšetkým udržať, a tak jeho nárokom podriaďujeme všetko. Do ďalších rokov si preto želáme čo najviac spokojných zákazníkov a obchodných partnerov. Tešíme sa na stretnutie s vami v niektorej z našich predajní.